לעצב ולשנות את צבע הרכב עם אלפי אפשרויות מיוחדות ומקוריות לבחירה!

נעים מאוד,
עיטוף Vinyl.

לשנות את צבע הרכב ולבחור בין אלפי צבעים וגוונים - לאנשים שמחפשים את השונה והמיוחד מבלי לחשוש מירידת ערך של צביעה רגילה ועם האפשרות לחזור לצבע המקורי בקלות ובמהירות!

לעצב ולשנות את צבע הרכב עם אלפי אפשרויות מיוחדות ומקוריות לבחירה!

נעים מאוד,
עיטוף Vinyl.

לשנות את צבע הרכב ולבחור בין אלפי צבעים וגוונים - לאנשים שמחפשים את השונה והמיוחד מבלי לחשוש מירידת ערך של צביעה רגילה ועם האפשרות לחזור לצבע המקורי בקלות ובמהירות!

מעדיף לשוחח עם נציג במקום לקרוא? זה אפשרי!

מעדיף לשוחח עם נציג במקום לקרוא? זה אפשרי!

כמה פרטים כדי שנוכל ליצור איתך קשר בהקדם:

בוא נתחיל קודם כל עם החבילות והעלויות של סוגי העיטופים והצבעים?

כל החבילות שלנו נבנו בקפידה, מתוך ניסיון עם אלפי רכבים עד היום ובמטרה להעניק לך את צבע הרכב הייחודי שתמיד חלמת עליו!

שים לב, ההרשמה לטיפולים בסדנה בעיצומה ונותרו תורים אחרונים בלבד לחודשים הקרובים.

מעל 4,783 לקוחות כבר ביקרו אצלנו בסדנה, הנה טעימה ממה שכתבו עלינו:

מעל 4,783 לקוחות כבר היו אצלנו...

הנה טעימה ממה שכתבו עלינו:

"...קודם כל, אני רוצה להגיד תודה לכל הצוות של המקום, על היחס והגישה החמה. נתנו 200% על הרכב והוא יצא יותר יפה ממה שהוא יצא מהחברה. באמת דיטיילינג ברמה הכי גבוהה שיש…"
Yura Zemlyanih‎‏
"...הכנסתי את האיביזה שלי לטיפול דיטיילינג מלא ולא האמנתי שהאוטו יכול להגיע לרמה כזאת. האוטו כל כך יפה ומלא ברק ושלא נדבר על פנים הרכב שעבר שינוי קיצוני ומדהים תודה מאוד גדולה לצוות…"
Ori Iluz‎‏
February 15, 2017
"...מומלץ מאוד החזירו לי את הרכב יותר יפה ממה שיצא מהחברה ושלא נדבר על היחס והשירות שלהם..."
Daniel Mutzafi‎‏
"...טיפול מקצועי ביותר לרכב ,עם חומרים וכלי עבודה ברמה גבוהה ביותר וידיים שעובדות ברמה גבוהה מאוד, הסברים מפורטים לגבי כל סוג הטיפול שמתאים לרכב…"
Tzafrir Anz

רוצה לשוחח איתנו על החבילות והאפשרויות השונות עבורך?

רוצה לשוחח איתנו על החבילות והאפשרויות השונות עבורך?

אנחנו צריכים כמה פרטים כדי שנוכל ליצור איתך קשר בהקדם:

01

למה אלפי בעלי רכבי יוקרה בחרו בעיטוף Vinyl לרכב שלהם?

עם עיטוף מדבקת Vinyl אפשר לשנות את צבע הרכב, ללא חשש מירידת ערך כמו בצביעה "מסורתית", ולבחור בצבע ייחודי, שונה ומיוחד מתוך אלפי אפשרויות שונות של צבעים ורמות גימור! והיופי? בכל רגע נתון אפשר להסיר את העיטוף, בקלות ובמהירות, ולחזור לצבע המקורי או להחליף לצבע אחר.

כמות האפשרויות, הצבעים המיוחדים ורמות הגימור הן פשוט עצומות, דבר ששום יצרן רכב לא יכול להציע או לספק. לכן בעלי רכבי ספורט ויוקרה רבים, כאלה שאוהבים רכבים שונים ומיוחדים, בוחרים לא מעט פעמים לרכוש רכב בצבע "פשוט" ולעטוף אותו במדבקת Vinyl איכותית עם צבע בבחירה אישית. יש גם בונוס…המדבקה שומרת על הצבע המקורי שנמצא מתחתיה!

02

מה זה בכלל עיטוף Vinyl?

חומר ה-Vinyl הוא למעשה פלסטיק עם יכולות אלסטיות גבוהות מאוד שמאפשרות לעטוף ולכסות את חלקי הרכב השונים בצורה כל כך מדויקת ומושלמת כך שבסיום התהליך פשוט לא ניתן להבחין בין רכב עם צבע רגיל לבין רכב עטוף Vinyl.

מדבקות Vinyl איכותיות הן מדבקות עבות, חזקות ועמידות מפני שריטות, שמש, גשם וכו' ויישארו כחדשות במשך שנים –  ללא דהייה או ירידה באיכות הצבע שלהן. 

יש עוד יתרונות: הסתרת פגמים בצבע המקורי של הרכב על ידי העיטוף, יכולת הסרה מהירה ללא פגיעה בצבע המקורי, שמירה על הצבע המקורי שמתחת לעיטוף, אבל בסוף, הכי חשוב…הן מאפשרות להפוך כל רכב לרכב שפשוט אי אפשר לפספס על הכביש.

03

מה תהליך היישום של Vinyl על הרכב?

תהליך ההכנה לפני יישום המדבקה הוא ארוך וחשוב לבצע אותו ביסודיות ומקצועיות כדי להבטיח את עמידות המדבקה לאורך זמן ואת רמת הגימור של התוצאה הסופית.

קודם כל, ההכנה כוללת דיטיילינג יסודי – ניקוי של הצבע המקורי, פלסטלינה להסרת חספוסים ולכלוכים "עקשנים" וקורקציה להעלמת פגמים ושריטות קלות (גם ברכבים חדשים!) כדי לוודא שצבע הרכב במצב הטוב ביותר לפני יישום המדבקה על הרכב.

לאחר שצבע הרכב מוכן ליישום, חלקי הרכב השונים נמדדים כדי להבטיח חיתוך והתאמה מלאה ומדויקת של כל חלקי המדבקה לחלקי הרכב. לסיום, עוברים ליישום המדבקה על חלקי הרכב – דבר הדורש צוות בעל הכשרה ייחודית, דיוק רב והמון ניסיון כדי להבטיח את עמידות ורמת הגימור של המדבקה.

04

למה כל כך הרבה אנשים בחרו בנו לטיפול ברכב שלהם?

רוצה לדבר עם נציג מקצועי? מעולה, כמה פרטים ואנחנו נטפל בכל השאר!

יש לך שאלות נוספות?

ריכזנו עבורך את כל השאלות ששאלו אותנו עד היום - כמובן שאנו זמינים לכל שאלה נוספת!

מדבקת PPF נועדה לספק לרכב הגנה מרבית מפני מגוון רחב של פגיעות, מפגיעות סביבתיות קלות למשל פגיעות שמש וצואה של יונים, עד לפגיעות הרבה יותר קשות למשל שריטות, שפשופים ומכות
.
מדבקת ויניל נועדה לספק תחליף לצביעה רגילה, אשר לא פוגעת בערך הרכב. 
עובי במדבקת ויניל נע בין 80-110 מיקרון, לעומת מדבקת PPF שהיא בעובי 200 מיקרון מה שמספק הגנה הרבה יותר חזקה עם יכולות של ריפוי והחלמה עצמית.

בשנה האחרונה נכנס לשוק ה-PPF מדבקות PPF הגנתיות בצבעים שונים – מה שמאפשר ליהנות גם מהגנה עוצמתית לצבע הרכב וגם משינוי צבע הרכב בפעולה אחת.

משך זמן העבודה משתנה על בסיס גודל הרכב, החלקים הספציפיים שתבחרו לעטוף ובצורת העבודה שתבחרו. טווח הזמנים נע בין יומיים לשבוע עבודה שבו צוות מקצועי ומוסמך עובד על הרכב שלכם כדי להבטיח שהוא יהיה עטוף ברמה מקצועית וברמת גימור גבוהה עם ירידה לפרטים הקטנים.

– מבחר אינסופי של צבעים, גוונים וטקסטורות שונות, מצבעין בסיסיים ועד צבעים מיוחדים מאוד.
– רמת גימור של הויניל מושלם וכמעט ובלתי אפשרי להגיע לרמת גימור כזו בצביעה סטנדרטית. 
– חידוש צבע הרכב ללא צביעה וללא ירידת ערך.
– המדבקה חזקה ועמידה ביותר.
– ניתן להסיר את המדבקה בקלות ללא פגיעה בצבע המקורי.
– מדבקת ויניל מספקת חוצץ בין הצבע שמתחתיו לנזקים סביבתיים.
מדבקות ויניל הן מדבקות מאוד איכותיות המאפשרות לנו להחליף את צבע הרכב ללא צביעה כלל (מה שגורם לירידת ערך הרכב). בתחזוקה נכונה המדבקה נשמרת למינימום 3-5 שנים שמגובים כמובן באחריות.
 
הצוות שלנו מוסמך ומנוסה לעטוף גם רכבים מורכבים במקצועיות על מנת להבטיח שהמדבקה תשמר למשך הרבה מאוד שנים.

המטרה במדבקת ויניל הינה להעלים את הצבע המקורי ולהחליף אותו בצבע חדש מתוך אלפי אופציות שונות לבחירה. כדי לדאוג שלא יהיה זכר לצבע הישן אנחנו מדביקים את כלל חלקי הפח ברכב. ניתן גם לעטוף את חלקי הפנים של הדלתות והקורות כדי שגם כשהדלת פתוחה לא יהיה זכר לצבע המקורי שנמצא מתחת. ניתן לעטוף את הרכב בחלקים ספציפיים על מנת לקבל רכב מעוצב אישית, לדוגמא עיטוף הגג, המראות והקורות כדי לקבל עיצוב פנורמי מרשים.

נכון מאוד, שינוי צבע הרכב שאינו תואם לצבע המצויין ברשיונו אינו חוקי ולכן לאחר עיטוף הרכב אנו נדאג לטפל ברשיון הרכב כדי לעדכן את הצבע החדש.

קודם כל, חשוב לדעת שתהליך השטיפה של הרכב קל ופשוט מאוד. הויניל נותן לרכב אפקט הידרופוביה (דחיית מים) אשר גורם ללכלוך ונוזלים פשוט "ליפול" מהמדבקה ולא להיבדק אליה. מבחינה כימית, הלכלוך "מעדיף" להידבק למים מאשר למדבקה מה שמאפשר לשמור על הרכב נקי ולשטוף אותו בקלות ובמהירות.

כדי להבטיח את עמידות וחוזק המדבקה לאורך השנים, חובה לשטוף את הרכב ידנית ולא במכונות שטיפה.

ההכנה לפני עיטוף ויניל היא משמעותית וחשובה מאוד, אפשר אפילו להגיד שהיא החשובה ביותר – בעיקר על התוצאה הסופית ועל משך הזמן שהעיטוף יחזיק.

לכן, כל רכב שנכנס אלינו עובר תהליך הכנה ארוך ומעמיק כדי שנוכל להבטיח תוצאה שהיא לא פחות ממשולמת:

בתחילת התהליך, הרכב עובר שטיפה יסודית (ולא מדובר בשטיפה "יסודית" כמו בתחנת הדלק, אלא משהו הרבה יותר מעמיק), לאחר מכן הוא עובר את תהליך הפלסטלינה המפורסם שמסיר ממנו את כל המזהמים והלכלוכים שנדבקו לצבע (אם אתם מעבירים את היד על הצבע לאחר שטיפה ומרגישים חספוס, אז זה בדיוק זה) כדי שהצבע יהיה חלק ונקי לחלוטין.

לקינוח, הצבע עובר חיטוי אחרון ומשם עובר לתהליך הקורקציה – כמו "פוליש", אבל הרבה יותר מתקדם וטכנולוגי שמטרתו להסיר שריטות, פגמים ועוד משכבת הלקה של הצבע. רק אחרי כל השלבים האלה, יגיע השלב של עיטוף הרכב בויניל.

ארוך, אה? מבטיחים שזה שווה את זה!

עיטוף הרכב במדבקת ויניל לא מתאימה לרכבים ספציפיים אלא לדרישות בעלי הרכבים. הכוונה היא שאם בעל הרכב מחפש להחליף את צבע הרכב שלו (כל רכב) ולא רוצה לספוג ירידת ערך בצביעה וחשוב לו לקבל תוצאה מדהימה ומותאמת אישית לחלום הכי גדול שלו – עיטוף הרכב במדבקת ויניל הוא הפתרון המושלם ללא קשר לסוג הרכב.

ממש לא, מדבקת ויניל מתאימה לכל מי שלא מסתפק ברמת צביעה של סטנדרטית (אין מה לעשות, גם צבעי מקצועי לא יכול להגיע לרמת צביעה של מפעל) ומי שרוצה לבחור צבע ממגוון של אלפי צבעים בגוונים ובטקסטורות שונות – מבלי להיות מודאג מירידת ערך של הרכב לאחר צביעה רגילה.

ממש לא, אין קשר לגיל הרכב – כל בעל רכב שמעוניין בצביעה חדשה יכול לבחור בעיטוף ויניל כאופציה נוספת וכזו שתשמור על ערך הרכב ותעניק תוצאה מושלמת ברמת גימור גבוהה.

איזור התעשייה הר-טוב – כ-15 דק' נסיעה ממודיעין וכ-35-50 דק' נסיעה מאיזור המרכז. לניווט עד אלינו לחצו כאן.

בהחלט, כל מה שצריך לעשות זה לציין במועד ההזמנה שאתה צריך רכב חלופי ואנחנו כבר נטפל בכל השאר.

אפשר לשלם בכרטיס אשראי ולחלק לתשלומים ללא ריבית.

כמובן שאפשר לשלם גם בהעברה בנקאית, ביט או פייבוקס.

 

זה פשוט – כמה שיותר מוקדם כי די עמוס פה בסדנה. לרוב, נוכל לקבל את הרכב שלך בעוד כשבועיים, תלוי בכמות הרכבים בתור.

כן, אנו מעניקים אחריות מלאה על כל העבודות שלנו – אורך האחריות משתנה בהתאם לסוג הטיפול וסוג הציפוי שנבחר. 

אפשר ליצור איתנו קשר לכל שאלה, התלבטות או התייעצות. עברו אצלנו אלפי לקוחות ורכבים עד היום ואנחנו יודעים לכוון לחבילה הנכונה בהתאם לדרישות שלך, סוג הרכב, שנה ועוד.

כל הצוות שלנו עושה את זה מעל עשור ועברו תחתיו אלפי רכבים עד היום. יותר מכך, כל הצוות שלנו עבר הכשרות מעמיקות שנמשכות חודשים בנוסף להכשרות בחו"ל של היצרנים המובילים בתחום הדיטיילינג.

התהליך קליל ומהיר – מתקשרים, שולחים לנו הודעה או משאירים פניה באתר. אנו ניצור קשר בהקדם ונשמח לתאם תור ורכב חלופי במידת הצורך.

כן, כמובן שללא עלות.

קיימות לא מעט סדנאות מעולות לעיטופי ויניל, אבל לצערנו, יצא לנו גם לפגוש לא מעט רכבים שהגיעו אלינו לתיקונים לאחר עיטוף במקומות ללא הניסיון וההכשרה הדרושה.

המקרים שפגשנו עד היום:

  1. חיתוך לא אסתטי בקצוות המדבקה.
  2. קילופים לאחר תקופה קצרה.
  3. בועות אוויר מתחת למדבקה.
  4. שימוש במדבקות זולות ברמת גימור נמוכה שלא מחזיקות לאורך זמן.

כדי להימנע מנזקים לאחר השקעה כספית משמעותית, אנחנו ממליצים לבחור בסדנה בעלת ניסיון, הכשרה והמלצות – ויש המון כאלה בישראל.

רוצה שניצור איתך קשר? השאר פרטים ואנחנו כבר נטפל בשאר!

איך זה נראה במציאות? הנה הצצה למה שקורה אצלנו בסדנה...

מדבקת הגנה PPF בגוון שקוף

מדבקת הגנה PPF לרכבי טסלה

מדבקת הגנה PPF במגוון צבעים

ציפוי נאנו

מדבקת ויניל לשינוי צבע

מדבקת הגנה PPF בגוון מט