הפניה שלך בדרך לנציג הראשון שיתפנה. בנתיים, אפשר ליהנות מהסרטונים והתמונות שצולמו אצלנו!

יש לך שאלות נוספות?

סדנת הדיטילינג שלנו מציעה מגוון רחב של סוגי ציפויי ננו וטיפולי דייטילינג לרכב – כל סוג של ציפוי ננו נשמר למשך זמן שונה. 
לדוגמה, ציפוי נאנו בסיסי יחזיק למשך כשנה בעוד הציפוי הכי חזק ומתקדם שלנו יחזיק מינימום כ-5 שנים (וזה כמובן מגובה באחריות שתקבלו מאיתנו).
 
כחלק מהתהליך, אנו נסביר לכם על הציפויים והאפשרויות השונות ונתאים עבורכם את הציפוי הנכון ביותר.

ציפוי ננו קרמי לא באמת נראה לעין כמו שנהוג לחשוב ואינו משנה את גוון הצבע, אבל הוא בהחלט נותן לשכבת הלקה של הצבע ברק עוצמתי ברמה אחרת לחלוטין מצבע ללא ציפוי ננו קרמי.

ציפוי הננו מיושם על גבי שכבת הלקה של הצבע, מתחבר אליה ומייצר שכבה הגנתית לצבע הרכב. שכבת ההגנה הזאת מגנה מפני נזקי סביבה ומזג אוויר כמו צואה של ציפורים, שרף ולכלוך דביק מעצים, אבנית, מלחים, שריטות קלות ועוד.

בניגוד למה שנהוג לחשוב, שום ציפוי נאנו אינו מגן על צבע הרכב מפני מכות או שפשופים חנייה – את זה עושה ציפוי ה-PPF שלנו.

קודם כל, חשוב לדעת שתהליך השטיפה של הרכב לאחר ציפוי ננו קרמי הינה קלה מאוד – הציפוי נותן לרכב אפקט הידרופוביה (דחיית מים) אשר גורם ללכלוך ונוזלים פשוט "ליפול" מהצבע ולא להיבדק אליו. מבחינה כימית, הלכלוך "מעדיף" להידבק למים מאשר ללקה מה שמאפשר לשמור על הרכב נקי ולשטוף אותו בקלות ובמהירות.

כדי להבטיח את עמידות וחוזק הציפוי לאורך השנים, חובה לשטוף את הרכב ידנית ולא במכונות שטיפה.

הציפוי יישמר על פי סוג הציפוי שנבחר וכמובן שבאחריות מלאה. לאחר שהציפוי דהה, ניתן לחדש אותו וגם אם לא – הצבע לאחר דהיית הציפוי יישאר יפה ונקי ללא פגיעה מהציפוי.

משך הזמן הדרוש לעבודה משתנה מאוד בהתאם למצב וגודל הרכב, דבר שמשפיע על תהליך ההכנה לקראת הציפוי. בכל מקרה, רוב הטיפולים נעים בין יום ליומיים של עבודה וניתן לשריין מראש רכב חלופי למשך הטיפול, כמובן שללא תשלום נוסף!

חשוב לדעת שתהליך ההכנה הוא חשוב ומשמעותי מאוד לתוצאה הסופית – ציפוי ננו קרמי ללא עבודת הכנה מקצועית לא יחזיק זמן רב ועלול לגרום לנזקים.

מדובר בשני מוצרים שונים לחלוטין – ציפוי ננו קרמי הוא ציפוי "קל" שמיועד להגן על הצבע מפני מזיקים קלים יחסית, כמו צואת ציפורים, לכלוך ושרף מעצים, אבנית, מלחים, שריטות קלות וכו', בעוד ציפוי PPF הוא ציפוי "כבד" שמיועד להגן על הצבע מפני מכות, שפשופים ושריטות חזקות מאוד. ההבדל בעלויות החומרים הוא עצום, ולכן ציפוי PPF יקר בצורה משמעותית מציפוי ננו קרמי.

ההכנה לפני יישום של ציפוי ננו קרמי היא משמעותית וחשובה מאוד, אפשר אפילו להגיד שהיא החשובה ביותר – בעיקר על התוצאה הסופית (עוצמת הברק) ועל משך הזמן שהציפוי יחזיק על הרכב!

לכן, כל רכב שנכנס אלינו לציפוי ננו עובר תהליך הכנה ארוך ומעמיק כדי שנוכל להבטיח תוצאה שהיא לא פחות ממשולמת:

 בתחילת התהליך, הרכב עובר שטיפה יסודית (ולא מדובר בשטיפה "יסודית" כמו בתחנת הדלק, אלא משהו הרבה יותר מעמיק), לאחר מכן הוא עובר את תהליך הפלסטלינה המפורסם שמסיר ממנו את כל המזהמים והלכלוכים שנדבקו לצבע (אם אתם מעבירים את היד על הצבע לאחר שטיפה ומרגישים חספוס, אז זה בדיוק זה) כדי שהצבע יהיה חלק ונקי לחלוטין.

לקינוח, הצבע עובר חיטוי אחרון ומשם עובר לתהליך הקורקציה – כמו "פוליש", אבל הרבה יותר מתקדם וטכנולוגי שמטרתו להסיר שריטות, פגמים ועוד משכבת הלקה של הצבע. רק אחרי כל השלבים האלה, יגיע השלב של יישום הציפוי על הרכב ותהליך הייבוש לאחר מכן. 

ארוך, אה? מבטיחים שזה שווה את זה!

איזור התעשייה הר-טוב – כ-15 דק' נסיעה ממודיעין וכ-35-50 דק' נסיעה מאיזור המרכז.

 

בהחלט וזה אפילו לא בתשלום נוסף. כל מה שצריך לעשות זה לציין במועד ההזמנה שאתה צריך רכב חלופי ואנחנו כבר נטפל בכל השאר.

אפשר לשלם בכרטיס אשראי ולחלק לתשלומים ללא ריבית.

כמובן שאפשר לשלם גם בהעברה בנקאית, ביט או פייבוקס.

 

זה פשוט – כמה שיותר מוקדם כי די עמוס פה בסדנה. לרוב, נוכל לקבל את הרכב שלך בעוד כשבועיים, תלוי בכמות הרכבים בתור.

כן, אנו מעניקים אחריות מלאה על כל העבודות שלנו – אורך האחריות משתנה בהתאם לסוג הטיפול וסוג הציפוי שנבחר. 

אפשר ליצור איתנו קשר לכל שאלה, התלבטות או התייעצות. עברו אצלנו אלפי לקוחות ורכבים עד היום ואנחנו יודעים לכוון לחבילה הנכונה בהתאם לדרישות שלך, סוג הרכב, שנה ועוד.

כל הצוות שלנו עושה את זה מעל עשור ועברו תחתיו אלפי רכבים עד היום. יותר מכך, כל הצוות שלנו עבר הכשרות מעמיקות שנמשכות חודשים בנוסף להכשרות בחו"ל של היצרנים המובילים בתחום הדיטיילינג.

התהליך קליל ומהיר – מתקשרים, שולחים לנו הודעה או משאירים פניה באתר. אנו ניצור קשר בהקדם ונשמח לתאם תור ורכב חלופי במידת הצורך.

כן, כמובן שללא עלות.

התשובה היא לאו דווקא הרכבים, אלא מי הבעלים של אותם רכבים. בקצרה, זה מתאים לאנשים שאוהבים את הרכבים שלהם, רוצים לשמור עליהם כמה שיותר נקיים, יפים ומבריקים לכמה שיותר זמן. לכן, סוג הרכבים הוא פחות חשוב, אלא יותר האנשים שמחזיקים בהם 🙂

שאלה נפוצה, אבל זה ממש לא רק לרכבי יוקרה. זה נכון שהרוב הגדול של הלקוחות שלנו נוהג ברכבי יוקרה, אבל הגיעו אלינו עד היום גם לא מעט רכבים שהם לא רכבי יוקרה. כל מי שהרכב שלו חשוב לו ואוהב אותו מבריק, נקי ורוצה לשמור עליו לאורך זמן – זה ממש לא משנה על מה הוא נוהג.

חשוב מאוד לבצע ציפוי ננו קרמי לרכבים חדשים וכמה שיותר מוקדם. יותר מזה, יש לנו לא מעט לקוחות שמגיעים אלינו ישירות מהסוכנות. ככל שהרכב חדש יותר, כך נוכל להבטיח שהוא יישאר כזה לאורך זמן בעזרת הציפויים והשירותים שאנחנו מציעים. אבל, ואבל חשוב – יש לנו גם המון לקוחות עם רכבים משומשים, לפעמים אפילו כאלה בני יותר מעשור, וזה מעולה – כי אנחנו העבודה שאנחנו מבצעים "מחזירה לחיים" את הצבע והנראות של הרכב, כך שגיל הרכב לא באמת משנה, אבל לגמרי עדיף כמה שיותר מוקדם.

01

בקצרה, שמירה על הרכב בדיוק כפי שיצא מהמפעל ולאורך זמן: עם כמה שיותר ברק וניצוץ, וכמה שפחות שריטות ונזקים.

עם ציפוי נאנו, צבע הרכב "סופג" פחות לכלוך מהסביבה: הוא מוגן מכתמי צואת ציפורים, שרף עצים, נזקי שמש ועוד הרבה – כשהמטרה היא שתוכל ליהנות ממנו עוד שנים כשהוא מרגיש רענן, חדש, נוצץ ומבריק.

02

נאנו הוא נוזל מיוחד שיוצר שכבת הגנה קשיחה ביותר מעל צבע הרכב.

התהליך מתחיל בקורקציה של צבע הרכב על ידי ניקיון יסודי ולאחר מכן פוליש – וזאת על מנת לתקן את כל השריטות והלכלוכים המזיקים לרכב כדי להחזיר אותו למצב כמו חדש.

לאחר מכן, החומר הנוזלי מיושם על ידי מריחתו על הצבע, לרוב ב-2 שכבות ואז מייבשים אותו עם תנור אינפרא אדום. בתהליך הזה הציפוי מתקשה ומגיע לדרגת קושי 9H לעומת צבע הרכב שמגיע רק ל 3H ובכך משיג את היתרונות שציינו מעלה.

03

נדבר בקרוב!