המדבקה העוצמתית שתגן ותשמור על הרכב שלך נוצץ, מבריק ומוגן למשך שנים!

נעים מאוד,
PPF – Paint Protection Film

מדבקה ייחודית שתבטיח שתוכל ליהנות מרכב שייראה כמו חדש למשך שנים וישמור על ערכו, כשהוא מוגן משפשופים, מכות, פתיחת דלתות ועוד המון נזקים שמחכים לו בחוץ...

המדבקה העוצמתית שתגן ותשמור על הרכב שלך נוצץ, מבריק ומוגן למשך שנים!

נעים מאוד,
PPF – Paint Protection Film

מדבקה ייחודית שתבטיח שתוכל ליהנות מרכב שייראה כמו חדש למשך שנים וישמור על ערכו, כשהוא מוגן משפשופים, מכות, פתיחת דלתות ועוד המון נזקים שמחכים לו בחוץ...

מעדיף לשוחח עם נציג במקום לקרוא? זה אפשרי!

מעדיף לשוחח עם נציג במקום לקרוא? זה אפשרי!

כמה פרטים כדי שנוכל ליצור איתך קשר בהקדם:

בוא נתחיל קודם כל עם החבילות והעלויות...

על איזה חלקים ברכב תרצה להגן מפני מכות ושפשופים?

כל החבילות שלנו נבנו בקפידה, מתוך ניסיון עם אלפי רכבים עד היום ובמטרה להעניק לך רכב נוצץ, מבריק ומוגן לאורך זמן.

שים לב, ההרשמה לטיפולים בסדנה בעיצומה ונותרו תורים אחרונים בלבד לחודשים הקרובים.

מעל 4,783 לקוחות כבר ביקרו אצלנו בסדנה, הנה טעימה ממה שכתבו עלינו:

מעל 4,783 לקוחות כבר היו אצלנו...

הנה טעימה ממה שכתבו עלינו:

"...קודם כל, אני רוצה להגיד תודה לכל הצוות של המקום, על היחס והגישה החמה. נתנו 200% על הרכב והוא יצא יותר יפה ממה שהוא יצא מהחברה. באמת דיטיילינג ברמה הכי גבוהה שיש…"
Yura Zemlyanih‎‏
"...הכנסתי את האיביזה שלי לטיפול דיטיילינג מלא ולא האמנתי שהאוטו יכול להגיע לרמה כזאת. האוטו כל כך יפה ומלא ברק ושלא נדבר על פנים הרכב שעבר שינוי קיצוני ומדהים תודה מאוד גדולה לצוות…"
Ori Iluz‎‏
February 15, 2017
"...מומלץ מאוד החזירו לי את הרכב יותר יפה ממה שיצא מהחברה ושלא נדבר על היחס והשירות שלהם..."
Daniel Mutzafi‎‏
"...טיפול מקצועי ביותר לרכב ,עם חומרים וכלי עבודה ברמה גבוהה ביותר וידיים שעובדות ברמה גבוהה מאוד, הסברים מפורטים לגבי כל סוג הטיפול שמתאים לרכב…"
Tzafrir Anz

רוצה לשוחח איתנו על החבילות והאפשרויות השונות עבורך?

רוצה לשוחח איתנו על החבילות והאפשרויות השונות עבורך?

אנחנו צריכים כמה פרטים כדי שנוכל ליצור איתך קשר בהקדם:

01

למה אלפי בעלי רכבי יוקרה בחרו בהגנת PPF לרכב שלהם?

בקצרה, שמירה והגנה על הרכב בדיוק כפי שיצא מהמפעל ולאורך זמן: עם כמה שיותר ברק וניצוץ וללא חשש ממכות, שריטות, שפשופים או תיקוני צבע. עם מדבקת PPF, הרכב מוגן בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם שתעניק לכל בעל רכב שקט נפשי ותשמור על ערך הרכב לאורך זמן – עם רכב שמרגיש רענן כחדש, נוצץ, מבריק וללא פגמים.

02

מה זה בכלל PPF?

ה-PPF, או בשמה המלא Paint Protection Film היא למעשה מדבקה עבה, חזקה ועמידה שמודבקת לחלקי הרכב ומספקת את ההגנה הגבוהה והמתקדמת ביותר שאפשר לרכוש היום לרכבי יוקרה. 

למדבקה יתרונות עצומים על פני כל חומר אחר בעולם טיפוח הרכב – היא לא נראית לעין, אבל בכל זאת מצליחה לספק הגנה מלאה מנזקי סביבה "רכים" כמו אבק, שרף עצים, צואת ציפורים ושומנים שנדבקים ומזיקים לצבע וגם הגנה עוצמתית מנזקי סביבה "קשיחים" כמו שפשופי חנייה, מכות, שריטות, אבנים וכו' – זה אומר שמדבקת PPF איכותית שומרת על ערך הרכב לאורך זמן ומעניקה שקט נפשי לבעל הרכב.

ל-PPF יתרון עצום נוסף והוא היכולת של המדבקה להחלים בעצמה משריטות שנוצרות עליה ובכך להבטיח שהמדבקה תישאר על הרכב ותשמור עליו לתקופה ארוכה וממושכת.

03

מה תהליך היישום של PPF על הרכב?

במקרה של מדבקת PPF, תהליך ההכנה לפני יישום המדבקה הוא ארוך וחשוב לבצע אותו ביסודיות ומקצועיות כדי להבטיח את עמידות המדבקה לאורך זמן.

קודם כל, ההכנה כוללת דיטיילינג יסודי – ניקוי של הצבע, פלסטלינה להסרת חספוסים ולכלוכים "עקשנים" וקורקציה להעלמת פגמים ושריטות קלות (גם ברכבים חדשים!) כדי לוודא שצבע הרכב במצב הטוב ביותר ועם ברק מקסמילי לפני יישום המדבקה על הרכב.

לאחר שצבע הרכב מוכן ליישום, חלקי הרכב השונים נמדדים כדי להבטיח חיתוך והתאמה מלאה ומדויקת של כל חלקי המדבקה לחלקי הרכב. לסיום, עוברים ליישום המדבקה על חלקי הרכב – דבר הדורש צוות בעל הכשרה ייחודית, דיוק רב והמון ניסיון כדי להבטיח את עמידות המדבקה.

04

למה כל כך הרבה אנשים בחרו בנו לטיפול ברכב שלהם?

רוצה לדבר עם נציג מקצועי? מעולה, כמה פרטים ואנחנו נטפל בכל השאר!

יש לך שאלות נוספות?

ריכזנו עבורך את כל השאלות ששאלו אותנו עד היום - כמובן שאנו זמינים לכל שאלה נוספת!

המדבקה מגנה מפני כלל נזקי סביבה ומזג אוויר למשל פגיעות שמש, צואה של יונים, שרף של עצים, מלחים, אבנית וכו' שאותם אנחנו מגדירים כפגיעות יחסית קלות. בנוסף לכך מדבקת PPF מגינה מפני פגיעות שאנחנו מגדירים אותם כפגיעות הרבה יותר קשות למשל שריטות ממפתח, פתיחת דלתות, חתולים, אבנים שעפות על הרכב בנסיעה ואפילו שפשופים ומכות. מדבקת PPF יודעת לבלום את הפגיעות הללו על מנת שלא יפגעו ברכב כלל.

מדבקת PPF הינה מדבקה סופר איכותית עם טכנולוגיות מתקדמות, מה שמאפשר למדבקה להישמר במצבה הקיים לאורך הרבה מאוד שנים. יתר על כך, למדבקה יכולת של ריפוי והחלמה עצמית מה שמאפשר לה להעלים את השריטות שנבלמו על ידה כדי שגם הרכב וגם המדבקה יישארו ללא פגמים. כמובן שבמקרה של פגיעה מאוד חזקה בכוונה לקרוע את המדבקה הצבע מתחת ישמר ויהיה ניתן להחליף את המדבקה בחלק הנקודתי שנפגעה על מנת למנוע טיפולים של צביעה ופחחות שמורידות מערך הרכב.

למדבקת PPF שלוש אפשרויות שונות:

  1. מדבקה שקופה – אשר משקפת בשלמות את אותו צבע וגוון של הרכב העטוף.
  2. מדבקה בגוון מט – אשר לוקחת את הצבע המקורי ונותנת לו פינש בגוון מט יפיפה. לצורך דוגמא אם נעטוף רכב שחור השחור יהפוך לשחור מט.
  3. מדבקה בצבעים שונים – בתקופה האחרונה נכנס לשוק ה-PPF מדבקות בצבעים וגוונים שונים. במידה ותרצו להגן על הרכב ברמה הכי גבוה וגם לשנות לו צבע ללא צביעה וללא ירידת ערך זה הפתרון המושלם עבורכם. הוא משלב בשלמות את עולם ההגנה ואת עולם ‏אסתטיקה.

מדבקת PPF הינה מדבקה חזקה ועמידה עם טכנולוגיות מתקדמות אשר מאפשרות למדבקה לשמור על עצמה ועל הרכב גם במקרים קיצוניים למשך שנים. אנחנו נותנים אחריות מלאה על המדבקה למשך מינימום 5 שנים על מנת שתוכלו להיות בראש שקט שהמדבקה תישמר ולא תצהיב או תהרס.

קודם כל, חשוב לדעת שתהליך השטיפה של הרכב לאחר מדבקת PPF הינה קלה מאוד – המדבקה מעניקה לרכב אפקט הידרופוביה (דחיית מים) אשר גורם ללכלוך ונוזלים פשוט "ליפול" מהצבע ולא להיבדק אליו. מבחינה כימית, הלכלוך "מעדיף" להידבק למים מאשר למדבקה מה שמאפשר לשמור על הרכב נקי ולשטוף אותו בקלות ובמהירות.

כדי להבטיח את עמידות וחוזק המדבקה לאורך השנים, חובה לשטוף את הרכב ידנית ולא במכונות שטיפה.

הורדת המדבקה היא קלילה ופשוטה, אך מומלץ להיעזר באנשי מקצוע על מנת להבטיח הסרה נכונה שתשמור על הצבע (שהשקענו והתאמצנו להגן עליו מלכתחילה!).

משך זמן העבודה משתנה על בסיס גודל הרכב, החלקים הספציפיים שתבחרו לעטוף ובצורת העבודה שתבחרו. טווח הזמנים נע בין יומיים לשבוע עבודה שבו צוות מקצועי ומוסמך עובד על הרכב שלכם כדי להבטיח שהוא יהיה עטוף ברמה מקצועית וברמת גימור גבוהה עם ירידה לפרטים הקטנים.

ההכנה לפני הדבקת PPF היא משמעותית וחשובה מאוד, אפשר אפילו להגיד שהיא החשובה ביותר – בעיקר על התוצאה הסופית ועל משך הזמן שהמדבקה תחזיק.

לכן, כל רכב שנכנס אלינו עובר תהליך הכנה ארוך ומעמיק כדי שנוכל להבטיח תוצאה שהיא לא פחות ממשולמת:

בתחילת התהליך, הרכב עובר שטיפה יסודית (ולא מדובר בשטיפה "יסודית" כמו בתחנת הדלק, אלא משהו הרבה יותר מעמיק), לאחר מכן הוא עובר את תהליך הפלסטלינה המפורסם שמסיר ממנו את כל המזהמים והלכלוכים שנדבקו לצבע (אם אתם מעבירים את היד על הצבע לאחר שטיפה ומרגישים חספוס, אז זה בדיוק זה) כדי שהצבע יהיה חלק ונקי לחלוטין.

לקינוח, הצבע עובר חיטוי אחרון ומשם עובר לתהליך הקורקציה – כמו "פוליש", אבל הרבה יותר מתקדם וטכנולוגי שמטרתו להסיר שריטות, פגמים ועוד משכבת הלקה של הצבע. רק אחרי כל השלבים האלה, יגיע השלב של הדבקת ה-PPF.

ארוך, אה? מבטיחים שזה שווה את זה!

מדובר בשני מוצרים שונים לחלוטין – ציפוי ננו קרמי הוא ציפוי "קל" שמיועד להגן על הצבע מפני מזיקים קלים יחסית, כמו צואת ציפורים, לכלוך ושרף מעצים, אבנית, מלחים, שריטות קלות וכו', בעוד ציפוי PPF הוא ציפוי "כבד" שמיועד להגן על הצבע מפני מכות, שפשופים ושריטות חזקות מאוד. ההבדל בעלויות החומרים הוא עצום, ולכן ציפוי PPF יקר בצורה משמעותית מציפוי ננו קרמי.

איזור התעשייה הר-טוב – כ-15 דק' נסיעה ממודיעין וכ-35-50 דק' נסיעה מאיזור המרכז. לניווט עד אלינו לחצו כאן.

בהחלט, כל מה שצריך לעשות זה לציין במועד ההזמנה שאתה צריך רכב חלופי ואנחנו כבר נטפל בכל השאר.

אפשר לשלם בכרטיס אשראי ולחלק לתשלומים ללא ריבית.

כמובן שאפשר לשלם גם בהעברה בנקאית, ביט או פייבוקס.

 

זה פשוט – כמה שיותר מוקדם כי די עמוס פה בסדנה. לרוב, נוכל לקבל את הרכב שלך בעוד כשבועיים, תלוי בכמות הרכבים בתור.

כן, אנו מעניקים אחריות מלאה על כל העבודות שלנו – אורך האחריות משתנה בהתאם לסוג הטיפול וסוג הציפוי שנבחר. 

אפשר ליצור איתנו קשר לכל שאלה, התלבטות או התייעצות. עברו אצלנו אלפי לקוחות ורכבים עד היום ואנחנו יודעים לכוון לחבילה הנכונה בהתאם לדרישות שלך, סוג הרכב, שנה ועוד.

כל הצוות שלנו עושה את זה מעל עשור ועברו תחתיו אלפי רכבים עד היום. יותר מכך, כל הצוות שלנו עבר הכשרות מעמיקות שנמשכות חודשים בנוסף להכשרות בחו"ל של היצרנים המובילים בתחום הדיטיילינג.

התהליך קליל ומהיר – מתקשרים, שולחים לנו הודעה או משאירים פניה באתר. אנו ניצור קשר בהקדם ונשמח לתאם תור ורכב חלופי במידת הצורך.

כן, כמובן שללא עלות.

התשובה היא לאו דווקא הרכבים, אלא מי הבעלים של אותם רכבים. בקצרה, זה מתאים לאנשים שאוהבים את הרכבים שלהם, רוצים לשמור עליהם כמה שיותר נקיים, יפים ומבריקים לכמה שיותר זמן. לכן, סוג הרכבים הוא פחות חשוב, אלא יותר האנשים שמחזיקים בהם 🙂

שאלה נפוצה, אבל זה ממש לא רק לרכבי יוקרה. זה נכון שהרוב הגדול של הלקוחות שלנו נוהג ברכבי יוקרה, אבל הגיעו אלינו עד היום גם לא מעט רכבים שהם לא רכבי יוקרה. כל מי שהרכב שלו חשוב לו ורוצה לשמור עליו חדש ללא סיכון בפגיעות, שריטות, שפשופים ואפילו תאונות – מדבקת PPF נותנת את המענה המושלם.

בסופו של דבר, המטרה היא שלא תצטרכו להתעסק בפחחות וצבע ולספוג את ירידת ערך הרכב כתוצאה מתיקונים. סוג הרכב הוא לא מה שקובע אבל כמובן שככל שהרכב יקר יותר מומלץ להגן עליו טוב יותר.

חשוב מאוד לעטוף את רכבים חדשים וכמה שיותר מוקדם במדבקת PPF. יותר מזה, יש לנו לא מעט לקוחות שמגיעים אלינו ישירות מהסוכנות. ככל שהרכב חדש יותר, כך נוכל להבטיח שהוא יישאר כזה לאורך זמן בעזרת הציפויים והשירותים שאנחנו מציעים.

קיימות לא מעט סדנאות מעולות להדבקת PPF, אבל לצערנו, יצא לנו גם לפגוש לא מעט רכבים שהגיעו אלינו לתיקונים לאחר הדבקת PPF במקומות ללא הניסיון וההכשרה הדרושה.

המקרים שפגשנו עד היום:

  1. חיתוך לא אסתטי בקצוות המדבקה.
  2. קילופים לאחר תקופה קצרה.
  3. בועות אוויר מתחת למדבקה.
  4. שימוש במדבקות זולות שלא מעניקות את ההגנה הדרושה לצבע הרכב ולא מחזיקות לאורך זמן.

כדי להימנע מנזקים לאחר השקעה כספית משמעותית, אנחנו ממליצים לבחור בסדנה בעלת ניסיון, הכשרה והמלצות – ויש המון כאלה בישראל.

רוצה שניצור איתך קשר? השאר פרטים ואנחנו כבר נטפל בשאר!

איך זה נראה במציאות? הנה הצצה למה שקורה אצלנו בסדנה...

ציפוי נאנו

מדבקת ויניל לשינוי צבע

מדבקת הגנה PPF בגוון מט

מדבקת הגנה PPF בגוון שקוף

מדבקת הגנה PPF לרכבי טסלה

מדבקת הגנה PPF במגוון צבעים